Hanna...in love...

Září 2006

Svět je..

29. září 2006 v 10:46 | Hanna |  O mně beze mě
svět je jenom hodinový hotel...a můj pokoj je studený a prázdný...

Goodbye my lover..

24. září 2006 v 0:18 | Hanna |  O mně beze mě
Tak co říct na závěr mých prázdnin...byly sqělý...byly echtovní..byly vyjímečný...Nejen všerůznejma akcema atp...ale jedním člověkem, díky kterýmu sem se našla...sebe samotnou samotinkou ..
Poslední svoje volno jsem využila kratší brigádkou a odpo jsme se vydaly s Maso ke Zlatejm rybníkům...cesta za myslivcem..doma mě tížily myšlenky odjezdu..odcizení..ale ten menší vejlet s hafanama mi náladu zvednul..vyprávění Maso o tomto sídle, kde pan Vlasta Burian pobýval.."ty mi nevěříš?!" ..

Jarní úklid

21. září 2006 v 16:19 | Hanna |  Výkřiky do tmy
Tak jsem konečně uvolnila místo v mém stole. Ač mi nedělá dobře vyhazovat staré věci, muselo k tomu jednou dojít. Všechny staré vzory na praxi, k tomu snad jen - proč jsem se s tim tak piplala?!, sešity, který už mi opravdu na nic nebudou, staré dopisy ze střední - šup s nima do krabičky :) ještě pár učebnic, spousty desek...čim dál tím rychleji jsem se prodírala k poslednímu šuplíku..kde..mam hodně vzpomínek..(až teda na těch sto výtisků bravíček, všemožnejch plakátů atp.) ..našla jsem tam sbírku telefoních karet, sbírku hokejových kartiček, štos papírů s přepsanými sms, nějaký tetovací fixy či co :D ..sešit, kam jsem si lepila SouthPark..a z druhý strany chlapce z Backstreet Boys ..toho mi bylo líto *3*...sešit, když jsem chtěla pejska..tak všechno o labradorech a o mym psovi ..to bych ještě někde měla mít koně..hehe..ale jak jsem tak pozorovala tu svou éru - Kelly Family...Backstreet Boys...Lunetic...Hanson..tak jsem se musela zasmát..teď je to všechno v taškách připraveno ke zkáze..sbohem kus mého mladého "já"

Den EXOT

19. září 2006 v 22:06 | Hanna |  Výkřiky do tmy
Pospícham do Pilsen...včera domluva s bejvalou spolužačkou, že mi předá ráno před 10 knížky, co sem jí kdysi pučovala...tak ráno fofruju, vstávam brzoo..sednu do auta, nejde nastartovat.."to si děláte prdel, nee?" .."já chci jednou někam jet a svítí baterka"..tak sem se snažila dovolat tátovi..žádnej vytáčecí tón, nic...kua, tak máma..."no a jak ti táta včera ukazoval to zablokování..přepla si to?".."JO"...položim..přepnu ten vypínač ..auto nastartuje..whoops :) tak pádim...píšu jí, že budu mít menší zpoždění..sms - jee promin, omlouvam se, ale nejsem doma...hm, tak sem byla domluvená s Mambou na kafu..heh..tak jí píšu, jestli mam přijet hned nebo se mam jít ještě vyfotit ..nic..tak jedu do malýho tesca, kde byla ta budka na fotky..tam přídu, budka nikde..že je ve velkym..grr, tak na to seru..jedu na Bory..píšu hadici, že za chvíli sem tam..nic..vystoupim, jsem na přechodu..jede tramvaj a šíleně mi nahodí..grr..přídu k ní..píšu..píšu..píšu..nic..prozvánim..tywe, tak si to du oběhat..du do Eurotelu na Klatovskou...prodejna v rekonstrukci...du k práci.."sympatická" slečna.."Dobrý den, lze si tady prodloužit paušál....?" ... "Pohoda?" ..."Ano..." ..."tak občanku a potvrzení o studiu".."No já bohužel občanku mám ve škole v ústí..bude stačit pas?" "NE OBČANKU" ...grrr..no nemam no.."a dokdy to tak jako můžu přinést" .."no co nejdřív, by bylo vhodný!" jj jasný, občanku si mam vycucat z prstu.. nasraná opouštím milounkou pracovnici..du se naproti vyfotit..telefon..Mamba.."kdee sííí?" celá rozespalá..."fotim se!" smích.."Já sem spala..." ..no to sem poznala...no tak sem se za ní ještě vrátila, dali sme oběd a pádila sem za Věunou..celej den u nich..naučila mi mažoretit..pak sme jeli do Tesca..tam mi řekli, že tam to vůbec nedělaj, že musim do autorizovaný prodejny *3* tak sem jela vodvést Věrunu, jela sem pro žrádlo kočce a psovi ...a víte co? sem utahná jak doga..z toho všeho! Fuj *3*

ňuf

18. září 2006 v 11:06 | Hanna |  O mně beze mě
Zase doma...zase za mnou pár vzpomínek, který si uchovam do nejdelší smrti...ať už to budou ty nejnádhernější křečcí, který sem kdy viděla, nejhnusnější pavoucí, malý háďátka, králíčci..ať už v tom bude ten půllitr, co mam doma...ať už to bude hamburgr a rozmejšlení jestli s hranolkama, který stejně skončili v koši, páč se to nedalo sežrat..ať už v tom bude ten automat na cigára, kterej "neměl" označený jaký číslo je co a malborka za 12,60 ..ať už tam bude číšník převlečenej za poldu nebo mažoretky, který akorát pochodovali nebo vystřelená pohřební kytka na pouti, tančící padesátiletej chlápek v garážích, 13° primátor a to nejsladší pouťový lízátko, úchylní komáři, ať už to bude Karel Černoch se svou dcerou nebo tančící pták s cígem v tlamě, ať už to bude telefon, kterej se chová divně, pak se ještě ke všemu utopí v čaji...ať mě u T-mobilu odnese vichr klidně, reklama na spořitelnu...ale nikdy nezapomenu...Nukleární odpad :D a ostnatej drát...kurňa...já už cu tu farmu *3* a taky nikdy nezapomenu na tu sms, co jsem četla, když jsem přišla z koupelny od mý mámy...na tu taky ne! :( Takhle mě vytrhnout ze štěstí a vrátit do šedi..ňuf, abyste šichni věděli!

A tak sem konečně posekala

11. září 2006 v 19:41 | Hanna |  Výkřiky do tmy
Nu bola jsem dnes v Ústí osobně zaplatit kolejné...nechápu, proč jsme tam museli stát tu frontu a proč to nešlo poslat na účet..no když chtějí víc práce, tak budiž...tak mam dvoulůžák v desátém patře...tak se na tu vejhu "hrozně" těšim...:) odřídila jsem cestu tam a zpět a můžu vám říct, že toho mam plný kecky. Doma sem čekala na tatínka až nakrmí sekačku a já budu moc vyjet na ten náš přerostlej trávník...s výsledkem můžu být spokojena, jelikož to schytaly jen dvě tabulky okna u tety...pokud by někdo měl obdobný problém a nechtělo se mu do toho..já se hlásim, mě to totiž hrozně baví :)) občas sekam i opatrně!
No nicméně...zažila jsem ten nejkrásnější ..no..em..těžko říct, kterej byl krásnější, ale tenhle byl prostě úžasnej...víkend. Až se budete nudit..jeďte do Teplic nad Metují *3* a projděte si skály, mimochodem se tady točila pohádka Třetí princ...ale stejně nezažijete to, co já..jelikož takový doprovod nikde nenajdete..

Thanx

7. září 2006 v 22:56 | Hanna |  Bolest
Nejhorší je vědět, co chcete..ale jsou tu clony, přes který to nejde udělat. Srdce ví, dávno ví, co chce...ale nechce ublížit ani jednej straně...tímto se omlouvam Maso, že nepřídu na oslavu...Maso, já to s Tebou ještě než odjedu oslavim, to Ti slibuju!!! Dáme pořádnou kovárnu...!! :D ale věř mi, že i když bych chtěla bejt u Tebe...mezi našema...tak bych se ten večer nebavila. Nic nemění na tom, že to, že už Ti nebude -náct, že ti je prvních -cet...s Tebou neoslavim..ale jak si řekla...jsem naivka..i to, že ty možná začínáš bejt trochu naivní ..tak snad pochopíš, proč jsem teď tam a ne tady....ale teď pro mě jedna osoba udělala tolik, že ani neví, jak moc. Tohle jí nikdy nezapomenu. Tenhle telefon. Teď mi fakt podržela, ve chvíli, kdy jsem potřebovala..a tohle se pamatuje. Díky Blánč. Táta přišel před chvílí domu...řekl mi, že vypadam, jak kdybych dostala mlátičku...po rozboru toho čeho žádam se máma odebrala do kuchyně mejt nádobí...a otec mi řekl - chováš se tak, jako kdybys neměla rozum...ano tati...snad jsi to taky kdysi cítil...jaký to je nemít rozum a přitom bejt šťastnej jak blecha...

4.9.

4. září 2006 v 18:41 | Hanna |  Výkřiky do tmy
Jak je divný, když všichni kolem jdou do školy...vrací se zpět do lavic, ke svým spolužákům, kamarádům ..pro pár nervů..pro naštvání..pro zlobení..pro pětky..pro úsměvy..pro smích přátel...A já vstávam v 10 a nenastupuju do busu...nesednu do lavice..nepokecam se všema těma skvělejma lidičkama..prostě už ne..a hrozně mi štve, jak to uteklo. Hej hou, musíme holt dál