Hanna...in love...

Rozdíl

24. ledna 2006 v 21:12 | Hanna |  O mně beze mě
Šel jsi cestou, která byla vedle mé. Nebyla stejná, byla prostě vedle. Ač se chvíli setkaly, nebylo však zjevné, že jedna bez druhé šanci převezme. A tak ujala se cesta moje, že sdílet tuto cestu dále nebude. Odešla, nenašla, přišla a prosila. Moje cesta prosila.
Tvoje cesta plná pýchy, šla životem dále. Jenže bez touhy a poznání. Bez objevení nového.
Proto moje cesta, která procitla ze sna, přestala prosit. Přestala a i přes všechen bol věděla, že dělá dobře. I když se dál potácí tam, kde na ní nic nečeká...musí, musí za tím dojít sama.
A teď je cesta moje a vedle ní žádná jiná. Nemůžu se otočit, prý musím jít vpřed. Cesta zpátky prostě není. Není úniku. Dokud všechen bol nepoznáš, musíš stále jít. Přes vyčerpání, únavu a bolest, i kdyby ses plazil, stále jdi. Hledáš pochopení? Takhle ne. Tvá cesta nikam nevede. Nikde se nepotká s poznáním druhých.
Rozhlédni se, je tu pusto, ticho. Tohle není tvoje cesta. Na tvé cestě takhle není. Rozhlédni se znovu, popros o oponu. Ať tahle část teď skončí a jiná začne...nezapomeň se uklonit...a až půjdeš zpět, prosím tě...rozhlédni se na tom přechodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama