Hanna...in love...

Tak či tak

27. prosince 2005 v 12:58 | Hanna |  Bolest
Stačí málo a všechno může být naprosto jinak. Z přátelství se může stát nepřátelství, lidé, kteří si ve všem věřili, pomáhali si, se najednou nemůžou ani vidět, nepozdraví se, chodí kolem sebe jako neznámí lidé, ale v každém tom srdci, v tom člověku...nikdy ten člověk nebude cizí jen proto, že se změnil, že se stalo něco, pročež se pohádali a tak...vždycky když půjde ten člověk okolo, budete cítit zlváštní pocit i přes tu všechnu nenávist, co v sobě máte. I když to neznam, nemám takového nepřítele, takže to je jen moje dedukce. Ale myslím, že u mě by to fungovalo. Všechny ty vzpomínky by mi nikdy nedovolili v hlouby duše toho člověka nenávidět. To už by muselo bejt fakt něco tragickýho.
Z pravdy se v mžiku může stát lež. Člověk, který si neustále vymýšlí, sám nakonec té lži věří a pak už mu ani nepříde, že lže. Každý člověk, co se přetváří, je lhář. Když si vezmu sebe, tak jsem taky párkrát byla lhář, ale teď už ne, teď už nechci.
A v neposlední řadě? Láska - nenávist...o tomhle bych se včera fakt rozepsala...Někdy vás chování druhé polovičky tak vyvede z míry, že mám pocit něčeho nepopsatelnýho, ale vůbec se to lásce nepodobá. A když si toho začnu všímat víc, tak to tak přece nemá být. Přece nemůžu milovat a nenávidět zároveň...To asi není vztah, který by měl tak dál pokračovat. Jenže, když to vím, když vím, že si nedovedu představit život s ním, tak stále přes všechno zlý nedovedu říct KONEC, DÁL UŽ NE. Ale nejde to. Strach? Možná. Samota? Ta mi připadne občas i s ním, takže samoty se asi tolik nebojim. Tak co v tom je, zvyk? Láska ze zvyku? Hm, to nezní moc hezky. A nechci mít takový vzpomínky na Vánoce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bittersweet bittersweet | Web | 27. prosince 2005 v 13:16 | Reagovat

ani se mi to sem nechce psát, ale .. v tom poslednim odstavci jsem se našla. nechci to rozvádět a nebudu, ale .. prostě to znam, přesně jax to popsala, miluješ ho, ale zničehonic tě přepadne ten "pocit, co se lásce nepodobá", nedovedeš si představit život s ním, možná si to radši ani představovat nechceš, ale přesto jsi s ním a chceš být s ním a ... *71* hm. no nic

2 Hanna Hanna | 27. prosince 2005 v 13:39 | Reagovat

bittersweet:  přesně..mno nechtělo se mi to sem vypisovat teď, když je mi líp..ale určitě se z toho ještě vypíšu..:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama