Hanna...in love...

U kalbičky

26. listopadu 2005 v 23:43 |  Myšlenky v euforii
Tak a je tu opět sobota večer. Někdo si v tuhle dobu čte napínavě knížku, druhý možná sleduje televizi, třetí sedí v hospodě..a nebo je tu někdo, kdo už z té hospody přišel a při tomto stavu začal písat dojmy, pocity a vzpomínky. Kdysi jsme byly s holkama na chatě. Bylo to nepopsatelně krásný, fakt úžasnej vejlet se zase jednou povedl (nebudu rozepisovat, dotyční vědí,co se tam dělo). A ani při zpáteční cestě tomu nebylo jinak. Čekáme v Blahoustech na lokálku, přičemž zíráme na "týrané" děcko jedné tlusté babi, která na chudáka dítě mluvila, jako žádná z nás! Již z dálky zvuk lokálie..a my holky připraveny v řadě. /přichází osudová chvíle/
Katka zvolá: "Spadla mi desetikoruna!" Všichni bez váhání se s nečekanou vervou svalili k zemi a hledali desetikorunu. Katka nad nimi jen volá, ať toho nechaj a že už sluší lokálku. 10 Kč se ovšem našlo.
A dnes..dnes 26.11. v sobotu večer, po Katky svátku stalo něco pro mě zvláštního. Vy to teda nepochopíte, možná ještě tak ta Katka..ale Macek a jeho mrkání, to bylo taky moc..:) ták to vybalim. Prostě přicházim ze záchoda a Katka mi při dosedu povídá, že jí spadla desetikoruna..Kdo by to byl řekl, Hanna instinktivně zalehla k zemi a pátrala po ztracené 10kačce. Hledá a nic. Katka: "Už sem jí našla!" .. Hanna se zvedne a říká jí: "Ty užs jí našla!??" Katka se tak na mě podívá a povídá: "Ne já jí vůbec neztratila!"
A pak, že není konverzace důležitááá!! Das ist aber Marsel, Komár a spol.
With love ... Hanna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaca kaca | 27. listopadu 2005 v 18:12 | Reagovat

hi ty si cislo:)

2 Hanna Hanna | 27. listopadu 2005 v 21:21 | Reagovat

kaca: no aspoň víš o co jde :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama