Hanna...in love...

Lidé kolem mě

26. listopadu 2005 v 15:47 | Hanna
Za dobu, co jsem na střední škole, jsem poznala spousty jiných lidí, teď opravdu lidi, které opět vídám každý den a každý je naprosto jiný. Není to jen tím, jak se oblékají, jaké mají vlasy, oči, ale jaké mají srdce. Jsou mezi nimi tací, kterým naprosto věřím, s kterými se strašně ráda zasměju, s jejichž osobností se budu tak strašně nerada loučit. Je mi ale líto, že nejsme kolektiv. Prostě je nadliskou silou dát 27 jiných povah dohromady, aby si všichni rozumněly. Bohužel tohle nelze, i když jsem doufala, že ano. Ale každý z těch lidí ve mě zanechal určitou část "svého" já a já na tyhle lidi nikdy nezapomenu. Vždy si budu s úsměvem na tváři a se slzami v očích prohlížet naše fotografie. Budu vzpomínat na vše hezké co jsme spolu zažily, i když to je to..je toho strašně málo. Protože se neumíme na ničem domluvit, sjednotit se, něco podniknout..bohužel. Ale i za to málo jsem vděčná. Vděčná každé z nich, že mě držely na uzdě, že snad pomluvy co byly, byly chvilkového rázu, dík za to, že s nimi vážně sranda byla a v nouzi mi dokázaly podržet.
I když jsou dny, kdy školu proklínám, kdy říkám, že už chci odsud pryč, v hloubi duše musím říct, že tohle je lež. Nechci pryč, ač je toho na nás všechny hodně, každý učitel od nás vyžaduje něco jiného a čas nás tlačí, nechci pryč. Již nikdy neusednu do téhle lavice, nikdy nebudu psát křídou na tuhle tabuli, nikdy nebudu větrat v učebně IT, již nikdy tohle nezažiju. Jsou to nejkrásnější léta, léta, kdy člověk dospívá, kdy se dostává do určitého obrazu a vidí, jaký svět doopravdy je a je na každém, jak se s ním popere.
Věnováno 4.D Soš Poštovní - nezlobte se na chyby co děláme, přejděte všechno zlé, co jsme zažily a vzpomínejte v dobrém, tak jako budu vzpomínat já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 masoooo masoooo | 26. listopadu 2005 v 18:11 | Reagovat

moc je to moc...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama